Yapısal Kablolama ve Alt Yapı Hizmetleri

Alt Yapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri Ankara

 

Firmamız Resmi kurum ve kuruluşlara özel teknolojik alt yapı hizmetleri sunmaktadır.

 

Alt yapı ve kablolama hizmetlerini sunarken detaylı ön keşif yapan firmamız istenmesi durumunda işin projelendirilmesi işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Birçok kurum ve seçkin firmada alt yapı ve kablolama işlemleri yapan firmamız, firmaların ihtiyacı olan yapısal kablolama işlemini profesyonel ekibi ile standartlara uygun ve titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Firmaların iletişim ve iş akışındaki aksaklıkların önlene bilmesi için yapısal kablolama işlemlerine ihtiyaçları bulunmaktadır, Yapısal kablolama yapılırken bina içerisindeki tüm telefon, network ve cctv kamera kablo tesisatı anlaşılan yönteme göre sıva altı ya da kablo kanalı ile sistem odasına kadar çekilmekte ve rack kabinde patch paneller üzerinde sonlandırılmaktadır. Tesisat sonlandırıldıktan sonra çekilen tüm kablolar test edilmekte ve belli bir numara/kodlama sistemine göre etiketlenmekte ve isteğe bağlı olarak raporlanabilmektedir.

 

Firmamız kurum ve kuruluşlarda zayıf akım alt yapısı hazırlarken ileriye dönük uzun yıllar sorunsuz bir alt yapı için seçkin ve kaliteli markaların ürünlerini kullanmaktadır. Bu firmaların başında Legrant, Schneider, Hsc, Nexans, Amp, Ekolan, Digitus, Krone, Estap, Formrak, Makelsan, Enel vb. konusunda en iyi olan üreticiler bulunmaktadır. Ayrıca Kullanılan malzemeler kadar yapılan işçiliğinde birinci sınıf olması için gereken tüm özeni göstermektedir.

 

Tüm bu alt yapı işlemleri planlanırken tüm alt yapının sorunsuz bir şekilde sonlandırılacağı sistem odası ve kullanılacak donanımların ileriye dönük olarak planlanması gerekmektedir.

 

Mevcutta var olan sistem odalarında zaman içerisinde yapılacak ilaveler yada karmaşık olan alt yapının düzenleme /uprate işlemlerini profesyonel ekibimiz ile yapmakta ve geleceğe yönelik tüm değişiklikler uygulanmaktadır.

 

Ayrıca tadilata girmiş olan kurum ve kuruluşlarda başkaları tarafından hazırlanmış network, telefon ve kamera kablo alt yapılarını istenmesi durumunda kablo uç başı olarak sonlandırmakta yada düzenlemesini yapmaktayız.