Ericsson LG Telefon Santral Servisi

Ericsson LG Telefon Santral Servisi

Ericsson LG Telefon Santrali / Lg Nortel Telefon Santralleri küçük,orta ve büyük işletmelere yönelik üstün iletişim çözümleri sunmaktadır. Her işletme farklı iletişim ihtiyaçlarına sahiptir ve işletme iletişim çözümleri için bu ihtiyaçların karşılanması kritik düzeyde önemlidir. Ericsson-LG iPECS  işletmenizin farklı ihtiyaçları ve gerekliliklerini karşılamak üzere size çeşitli uygulamalar ve mobil istemciler sunar.

 

Sonuç olarak, orta ve küçük ölçekli işletmeler için ortak sorunların çözümleri aşağıdaki gibi konumlandırılmıştır. Büyüme, Esnek IP kapasitesi, Tümleşik Haberleşme, Kolay Kullanım, Mobilite (Hareketlilik) , Tek Bir Noktadan Yönetim, Ölçeklenebilirlik, Güvenirlilik ve Uygun Fiyatlama vb.

 

Firmamız, Ericsson LG ipecs Telefon Santral Sistemlerinin  Satış ve Teknik Servis Hizmetlerini  Ankara genelinde profesyonel teknik servis ekibi ile sağlamaktadır. Ericsson LG Santral Ankara / LG Nortel  Santral Ankara Telefon Santrallerinizin teknik bakımı yada ilave yapılması planlanan her türlü iletişim ihtiyacınız için müşteri hizmetlerimizi  arayarak randevu alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Numaramız : 0312 417 66 86

Ericsson Lg yeni nesil telefon santralleri olan IPECS iletişim sistemleri en son teknoloji ile üretilmiştir. Küçük işletmeler için 8 dahili hat kapasitesinden başlayarak binlerce aboneye kadar çıkan sistemleri en gelişmiş iletişim özelliklerine sahiptir. Ericsson lg telefon santrallerinin firmamızdan desteğini alabileceğiniz santral modelleri şunlardır; Ericsson LG Aria Soho Telefon Santrali , LG Nortel IP LDK Telefon Santrali, Ericsson LG İPECS eMG80 IP Tabanlı Telefon Santrali, Ericsson LG İPECS eMG100 IP Telefon Santrali, Ericsson LG İPECS eMG800 IP Telefon Santrali, İPECS MG Sistem, İPECS UCP Sistem.

 

İPECS Telefon Santral Sistemleri, PSTN, IP ve mobil ağlarınızı bütünleştiren, gelişmiş iş verimliliğini sağlayan oldukça güvenilir, ihtiyaçlara göre büyüyebilen ve zengin özelliklere sahip bir iş platformudur. iPECS tamamı ile IP ya da IP, sayısal ve analog yapılarını tümüyle destekler. İşletmeler kendi altyapı ihtiyaçlarına göre IP, sayısal ya da analog abone veya bunların tümünden oluşan karma bir altyapı oluşturabilirler.

 

Neden Ericsson LG iPECS Marka Telefon Santrali Almalısınız

- Üst düzey ürün kalitesi

- ileriye dönük letişim ihtiyaçlarınıza tek bir sistem ile çözüm

- Esnek sistem kapasitesi 

- Stabilite

- Hybrid yapı ile analog, Sayısal ve IP Telefonların aynı anda kullanımı

- Türkiyenin Tüm Bölgelerinde Yetkili Servis

- Sorunsuz Yedek parça vb.

 

 

ERİCSSON LG İPECS TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ ANKARA YETKİLİ SATIŞ VE TEKNİK SERVİSİ : 0 312 417 66 86