Yealink T29G IP Telefon

Yealink T29G IP Telefon

 

Yealink T29G – Üst Seviye HD IP Phone

Yealink T29G

Yealink T2XX serisinin en yeni ve gelişmiş modeli olan T29G, yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekran ve HD kalitesinde ses imkânı sunuyor.

Renkli Ekranlı Gigabit Telefon
4.3" büyüklüğündeki geniş ekranı ve 480 x 272 piksel çözünürlüklü kullanıcı dostu ekranıyla ön plana çıkan T29G, Dual Gigabit Ethernet portları ile network erişiminde maksimum verim sağlıyor. Ekran üzerindeki resmi (wallpaper) zevkinize göre güncelleyin.

HD Kalitesinde Ses
Yealink SIP Telefon ailesi her geçen gün gelişmeye ve evrimleşmeye devam ediyor. Yeni özelliklerle donatılan SIP T2 Serisi telefonların son parçası olan T29G, güncellenmiş ve geliştirilmiş
Yealink Optima HD teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Yealink Optima HD teknolojisi yazılım ve donanım olarak getirdiği yeniliklerle yüz yüze görüşme hissi yaratıyor.


 

Gelişmiş Özellikler

POE Destekli çift Gigabit Ethernet portuna sahip olan T29G aynı zamanda EHS kulaklıklar ve USB portu sayesinde Bluetooth kulaklık kullanma imkanı sunuyor. 6 adede kadar genişleme modül takarak 240 buton ile dahili telefonların ve hatların meşguliyet durumlarını hem renkli ekran üzerinden hem de iki renkli LED ışıkları sayesinde takip edebiliyorsunuz.SIP iletişimde SSL ve TSL desteği ile yüksek güvenlik sunan Yealink IP Telefonlar Xpeech, Asterisk, 3CX, Broadsoft ve diğer birçok IP PBX sistemler ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor.16 Adede kadar SIP hesabını etkinleştirebildiğiniz bu modelde, Intercom, Paging, Hot Desking gibi bir çok hizmete aynı anda cevap verebilirken, yedeklilik desteği sayesinde varsayılan IP PBX’in erişilemediği durumlarda yedek olarak tanımlanan SIP hesabı üzerinden çalışmaya devam edebileceksiniz.

Numara Gizleme ve Gizli numaradan gelen çağrıları reddetme özellikleriyle, numaranızın görünmesini istemediğiniz durumlarda aradığınız kişinin isim ve numara bilginizi görmesini engeller. Aynı şekilde gizli numaralardan gelen çağrıları da engelleyebileceksiniz. Telefon kilidi sayesinde bilgilerinizi başkalarının erişiminden koruyabilirsiniz.