Sennheiser SC230 Kulaklık

Sennheiser SC230 Kulaklık

 

Sennheiser SC 230 Tek Taraflı Kulaklık

Kulaklık

Dayanıklığı çağrı merkezlerinde ve ofislerde denenmiş ve konforlu bir kulaklık mı arıyorsunuz? Tek taraflı bir kulaklık olan Sennheiser SC 230 tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile Sennheiser SC 230 Tek Taraflı Kulaklık çağrı merkezleri ve ofislerde tüm gün boyunca kullanım için idealdir. Sennheiser SC 232 versiyonu ile cep telefonları ve DECT telefonlar gibi düşük empedanslı cihazlara da uyumlu.

 

Sennheiser SC 230 Tek Taraflı Kulaklık, çağrı merkezlerinde ve ofislerde Sennheiser kalitesi arayan profesyoneller için tasarlanmış ekonomik tek taraflı kulaklıktır. Çağrı merkezlerinde denenmiş dayanıklılığının yanı sıra SC 230, Sennheiser ‘a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanım konforunu bir üst noktaya taşıyor. Sennheiser SC 230 tek taraflı kulaklığın ayrıca DECT telefonlar veya cep telefonları gibi düşük empedanslı cihazlara uygun SC 232 versiyonu da bulunuyor.

- Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

- NC(Noise Cancelling): Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

- Tasarım: Benzersiz güçlü yapı ile uzun süre dayanıklılık.

- Tak taraflı kullanım: Numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir.

- Dayanıklı: Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun.

- Sennheiser HD ses kalitesi: Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar.

- Bükülebilir mikrofon kolu: Mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. 350° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz.

- İsim etiketi: Kolayca kişiselleştirilir, karışıklığı önler.

ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

- Kablolu kulaklık olan SC 230 şık bir görünüme sahiptir.