Etkin İletişim Çözümleri

Etkin İletişim Çözümleri

Neden Etkin İletişim Çözümleri ile Çalışmalısınız

 

Profesyonel Teknik Destek

Etkin İletişim Müşterileri; günün her saati  0 312 417 66 86 nolu çağrı merkezi numarasından  destek talebinde bulunabilirler. Destek bildirimleri, eş zamanlı olarak çağrı merkezi sistemine kaydedilir ve en kısa sürede sorunun çözümü için konusunda uzman Etkin İletişim personeli yanınızda olur. Teknik Ekibimiz, Taleplerinize istinaden çözümleri yazılı, sözlü ya da uygulamalı olarak sunmakta ve kolay anlaşılması için yardımcı olmaktadır. Etkin İletişim farkını Profesyonel teknik destek hizmeti çözümlerimizde yaşayabilirsiniz.

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Etkin İletişim Çözümleri satışını yapmış olduğu her ürünü kendi bünyesinde test eder. Ürünler üzerinde uzmanlaşarak, sağlıklı bilgi sunumunu sağlar. Tüm eğitimlerini almış olan personelimiz ürünler hakkında gerekli detayları vererek müşterilerimizi bilgilendirir. Sizden gelecek tüm soruların karşılık bularak cevaplanmasını sağlarız. Etkin İletişim personeli  müşteri odaklı çalışma konusunda tecrübe sahibidir. İş takibini yazılı olarak arşivler ve  mevcut işleyişi taleplere uygun sunmaktadır. Etkin İletişim, müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin hizmet kalitemizi her geçen gün daha da iyileştirmekte, sizden gelen talep ve önerileri mutlak dikkate almaktadır. Mevcut potansiyelimizi mükemmelliğe ulaştırmak yolunda durmaksızın çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Müşterilerimiz bizim için değerlidir; Etkin İletişim başarısının, müşterilerimizin başarısıyla değer kazandığını biliyoruz. “ Bizim en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin memnuniyetini dile getirmesidir.”

 

Uygun Fiyat Politikası

Etkin İletişim olarak siparişlerinizde uygun fiyat sözü veriyoruz. Uygun fiyat politikamız bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Talep ettiğiniz ürün ve hizmetler hakkında kalite ve uygun fiyat anlayışının bir arada anıldığı ve aldığınız hizmetin türü gözetilmeksizin uygulanacak diğer hak ve talepleriniz fiyat politikamızda olduğu gibi farkını yaşatacaktır. Kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır.

 

Alanında Uzman Gerçek Bir Ekip

Etkin İletişim çalışanları; tecrübeli teknisyenlerden oluşan, pratik çözümler üretebilen, işinde başarılı takım arkadaşlarına sahiptir. Firmamız çalışanları, başarının ve hatanın bireysel olmadığı bilincinde ekip çalışmasının uyumuna sahip, kişisel gelişimlerinin yanı sıra öğretmeye ve öğrenmeye teşvik edici özelliğe sahiptir. Etkin İletişim yeniliğe açık hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.

 

Yüksek Güvenlik Politikası

Etkin İletişim üstlendiği tüm işlerinde gerekli güvenlik önlemini sağlamaktadır. 3. Şahıslara kişisel yada firma bilgilerinizin asla verilmemesi konusunda gerekli tedbirleri alıyoruz. Etkin İletişim bir kurumun en değerli kaynağının bilgi olduğuna inanır. Müşterilerimizin rekabet koşullarını güçlü kılmak, varlıklarını koruyarak büyümelerini sağlamak,  müşterilerimize güvenilir bir ortamda hizmet sunmak görevlerimizden biridir. 

 

Güncel Alt Yapı Teknolojisi

Etkin İletişim maddi harcamadan kaçınmaksızın en güncel teknolojiyi  kullanmakta ve nitelikli hizmet için bu konunun önemli olduğu bilincimizle yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

 

Yılların Verdiği Tecrübe

Etkin İletişim çalışanlarının konularında uzman ve alanlarında başarı sahibi olmaları sebebiyle taleplerinize ve sorunlarınıza kısa sürede iyi sonuçlar sunmaktadır. Uzman kadromuz sayesinde ihtiyaçlarınızı sizden önce keşfederek çözüm önerilerimizle geliyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrübe sayesinde daha hızlı çözüyoruz. Bu nedenlerden dolayı bizi tercih etmelisiniz diyoruz.

 

KAREL SANTRAL ANKARA - KAREL ANKARA - ANKARA KAREL SERVİSİ -  ERİCSSON LG SANTRAL ANKARA - İPECS TELEFON SANTRALİ - LG NORTEL SANTRAL - İP SANTRAL