Ericsson LG iPECS UCS Mobil Gezgin Abone

Her yerden çalışmayı güçlendirmek için mobilite çözümleri

 

Mobil çalışma, günümüzün hızlı tempolu ve esnek iş ortamında sahip olunması gereken bir şeydir. Her zamankinden daha fazla insan evden çalışıyor veya işte seyahat ediyor. Hareket halindeyken kolaylıkla çalışın ve üretkenliğin yükselişini izleyin.

 

 

İşletmeniz sabit dursa bile çalışanlarınız hareket halindedir. Öyleyse Mobiliteyi etkinleştirmek neden önemlidir.

 

 

Masanızda değilken bile tüm iş gereksinimlerine cevap verin. İos, Android akıllı cep telefonları ve windows pc kullanıcıları cihazlarında mevcut olan mobil uygulamalar ve yazılım telefonları biçiminde pbx işlevlerini yanlarında taşıyabilirler.

 

Çalışanlar bir kaç dakikalığına bile iletişim halinde olmadığında, önemli kararlar gecikir, Müşteri ihtiyaçları karşılanmaz ve iş kayıpları yaşanabilir. Mobilite Çözümlerimiz, çalışanlara istedikleri cihazla, istedikleri zaman bağlı kalmalarını ve iş yapmaya hazır olmalarını sağlamak için gereken iletişim yeteneklerini sağlar.

 

Daha kişiselleştirilmiş mobilite ve ofis dışı kullanımlar için iPECS UCS masa telefonlarının gücünü akıllı telefonlara, tabletlere ve PC'lere taşıyor. Ericsson Lg iPECS mobilite çözümlerinden yararlanın ve ofisinizi cebinizde taşıyın.