PRO 9400 Serisi

PRO 9400 Serisi

 

FARK YARATAN SES KALİTESİ

Sınıfında önde gelen arka plan gürültü önleme ve akustik koruma teknolojilerine sahiptir. Aramalarınız, en gürültülü ortamlarda bile harika bir kaliteyle duyulur.

  • Noise Blackout™: Kulaklıklar ve mikrofon, arka plan gürültüsünü kesecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
  • Dijital Sinyal İşleme (DSP) ve HD ses, aramalarınızın daha anlaşılır ve gerçeğe yakın bir ses kalitesiyle duyulmasını sağlar.
  • SafeTone™ teknolojisi, ses seviyesinde oluşabilecek beklenmedik zirveleri otomatikman keser ve kulaklarınızı korur.

 

 

İlk bakışta özellikler

 

 

 

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Akıllı telefonunuza veya masaüstü telefonunuza bağlanabilmenizi sağlayan bir dizi farklı kablo temin edebilirsiniz.
 

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.
 

Konforlu Görüşmeler

Hafif, ergonomik tasarımlı çerçeveler , yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır.
 

150 Metre Kablosuz Özgürlük

DECT teknolojisi ile 150 metreye kadar erişim mesafesi. Arama sırasında ofiste serbestçe hareket edin ve yapmanız gerekenleri görüşme sırasında kolayca halledin.
 

UC Tak Çalıştır

Hiçbir ekstra gerektirmeden, önde gelen UC uygulamalarının ve yazılım telefonlarının tümüyle çalışır. Kurulumu, bağlanması ve kullanımı kolay.
 

Akıllı Telefon ve Tabletler ile Kullanıma Hazır

Satın alınabilecek en yeni akıllı telefonlarla ve tabletlerle bütünüyle uyumlu olabilmesi için, geleceğe hazır teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.
 

Uzaktan Arama Kontrolü

Aramaları direkt kulaklığınızdan yönetin. Bir düğmeye basarak gelen aramaları cevaplayın ve sonlandırın, ses seviyesini ayarlayın veya hattı sessize alın.
 

SafeTone™

Jabra SafeTone™, kulaklarınızı koruyan Jabra Peak™ ve Jabra IntelliTone™ teknolojilerine sahiptir. Bu teknolojiler, ses seviyesini gün boyunca ortalama bir seviyede ve ses standartları çerçevesinde tutar.
 

Jabra Yazılım Uygulamaları

Jabra`nın yazılım uygulamaları ile ayarlarınızı kişiselleştirin. Son nesil akıllı telefonlarda tam entegrasyona ve uzaktan arama kontrolü özelliğine sahip olun.