Jabra BİZ 2400

Jabra BİZ 2400

 

Jabra BIZ 2400 II, hattın her iki ucundaki kişiye de üstün bir ses kalitesi sunan profesyonel bir kablolu kulaklıktır. Rakiplerinden %40 daha hafif olan kulaklık, süper yumuşak bir yapay deri taç bandı ve kulak yastıklarına sahiptir. Kevlar takviyeli kablosu ve kırılmaz mikrofon koluyla arıza vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

İlk bakışta özellikler

 

PeakStop™

PeakStop™ teknolojisi, zarar verebilecek yüksek sesleri kulağınıza ulaşmadan anında keser. Bu özellik, ses seviyesini güvenli bir aralıkta tutar ve işitme duyunuzu korur.
 

Konforlu Görüşmeler

Hafif, ergonomik tasarımlı çerçeveler , yumuşak kulak yastıkları, ayarlanabilir taç bantları ve ayarlanabilir mikrofon kollarına sahip modellerimiz ile mükemmel uyumu yakalayın. Kulaklığınız gün boyu rahat bir kullanım sunacaktır.
 

HD Ses / Geniş Bant Ses

HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.
 

FreeSpin™

Mikrofon kolunu, kırma riski olmadan 360 derece döndürebilirsiniz. Size en uygun mikrofon konumunu bulun.
 

Kevlar® takviyeli kablo

Kablolar sorun çıkarmayacak şekilde Kevlar® takviyeli olarak üretilmiştir. Son derece dayanıklıdırlar ve günlük zorlamaların çoğu ile baş eder.
 

Çok Cihaza Bağlanabilirlik

Akıllı telefonunuza veya masaüstü telefonunuza bağlanabilmenizi sağlayan bir dizi farklı kablo temin edebilirsiniz.