Ericsson LG İpecs eMG80 IP Hybrid Telefon Santrali

Ericsson LG İpecs eMG80 IP Hybrid Telefon Santrali

Ericsson LG iPECS eMG80 Yeni Nesil IP Telefon Santrali

 
Ericsson LG iPECS eMG80 IP Telefon Santrali internet üzerinden telefon görüşmeleri yapmanızı sağlayan VoIP teknolojileri ile geleneksel Analog ve Sayısal Telefonların birlikte çalışmasını sağlayan IP/TDM Hibrit anahtarlama platformuna sahiptir. Bu sayede hem ekonomik santral çözümleri üretir hem de en son santral teknolojilerinden faydalanabilirsiniz.
 
Genişleyebilir Esnek Kapasite
 
iPECS  eMG80 ile santralinizi 4 dış hat, 8 dahili hat kapasitesi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra firmanız büyüdükçe santrale basit kart ilaveleri ve bir adet yeni kabin ilavesi ile santralinizi toplamda 140 porta kadar çıkarabilirsiniz.
 
 
 
 
                                                            Ericsson LG iPECS İP Santral Çözümü
 
 
  
 
 
 
Güzel tasarlanmış bir kabinette, zengin özellikleri düşük maliyete sunan iletişim çözümü IP/TDM Hibrit iletişim platformu,
 
 
Ericsson LG iPECS eMG80 IP Santral, optimize edilmiş IP/TDM hibrit anahtarlama platformunda çalışan VoIP teknolojisi kullanmaktadır. IP ağları üzerinden sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilme becerisi, iPECS eMG80 ile basit ve düşük maliyetli bir şekilde KOBİ’lerin verimli ve üretken uygulamalara erişmesine olanak sağlayan mevcut hibrit teknolojilere göre avantajlar sunmaktadır.
 
Uygulamalar
 
Her işletme farklı iletişim ihtiyaçlarına sahiptir ve işletme iletişim çözümleri için bu ihtiyaçların karşılanması kritik düzeyde önemlidir. Ericsson-LG iPECS eMG80 işletmenizin farklı ihtiyaçları ve gerekliliklerini karşılamak üzere size çeşitli uygulamalar ve mobil istemciler sunar.
 
Terminaller
 
Ericsson LG iPECS eMG80 dijital ve IP telefonlar, SIP telefonlar, DECT, Mobil istemci ve IP Konferans Telefonu gibi çok geniş kapsamda terminalleri destekler. Bu terminaller, sürekli değişen işletme ihtiyaçlarını karşılamak için zengin özellikli telefon cihazlarına gereksinim duyan işletme kulllanıcıları için tasarlanmıştır. iPECS eMG80, işletmenizin benzersiz telefon hizmetleri ihtiyaçlarına uygun geniş bir portföyde terminallere ve istemcilere erişim olanağı sunar.
 
 
 
 
                                       Geleceğin İletişim İhtiyaçları için İPECS eMG80 Telefon Santrali


 
 
Kolay Kurulum ve Bakım
 
Ericsson LG iPECS eMG80 telefon santral programlaması ve bakımı web browser ile kolayca yapılabiliyor (iE, Chrome, Firefox,..) Türkçe dil desteği de olan Web Manager kurulum sihirbazı sayesinde, temel kurulum adımları hızla uygulanarak santral kurulumu kısa sürede gerçekleştirilebiliyor. Entegre robot operatör karşılaması, sesli posta kutusu hizmeti, e-mail ile sesli mesaj uyarısı da dahil olmak üzere arayan numarayı gösterme, arayan numaraya göre çağrıyı yönlendirme, özel bekletme müziği yükleme gibi bir çok modern santral uygulaması kolaylıkla devreye alınabiliyor.
 
 
Maliyet düşürücü ve genişleyebilir VoIP Teknolojisi
 
iPECS eMG80 platformu düşük maliyetli telefon görüşmeleri yapmanızı sağlayan SIP Trunking`i destekler. Aynı şekilde uzaktaki personelinizle internet üzerinden ücretsiz görüşebilirsiniz. Merkez ve şubeli yapınız varsa, tüm şubeler birbiriyle internet üzerinden ücretsiz görüşebilir. Üstelik bu uygulamalar coğrafyadan bağımsızdır. Örneğin yurtdışında bile olsanız, cep telefonunuza (Android veya iPhone) veya notebook`unuza yüklenebilen yazılımlar sayesinde firmanızla internet üzerinden ücretsiz görüşebilirsiniz. Türkiye`deki herhangi bir numarayı da kendi firmanız üzerinden arayabilirsiniz. Bu durumda sadece ülke içinden arama yapıyormuş gibi ücretlendirilirsiniz.
 
 

 

 

                             Mobil/Gezgin Özgür Abone    -    Santral Artık Cebinizde    -    Uzak Ofis Uygulamaları ile Mekandan Bağımsız İletişim

 

Mobil telefonunuz, sistem aracılığıyla mobil telefonun arama yapabilmesine ve gelen aramaları alabilmesine olanak sağlayan bir aboneye dönüştürülebilir. DID çağrıları, iPECS IP veya Sayısal Telefonunuza ve aynı anda mobil telefonunuza gönderilir. Eğer mobil telefon bir Çağrı grubu abonesi ile eşleşirse, aboneye yönlendirilen Çağrı grubu aramaları sizin mobil telefonunuzun da çalmasını sağlar. Mobil telefonunuzdan iPECS sistemine erişerek, dahili ve harici aramalar yapabilir, özellikleri aktifleştirebilir ve erişebilirsiniz. Sistem araçlarına ve kaynaklarına erişmek için, mobil telefonunuzdan DID numaranızı arayabilirsiniz. Çağrı alındığı zaman, sistem Arayan Hat ID (CLI) ile mobil telefonu eşleştirir ve mobil kullanıcıya bir sistem arama tonu verir.

 

 

Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD)

 

iPECS ACD; esnek gelen çağrı yönlendirme, gerçek-zamanlı müşteri temsilcisi takip ve gözetme ile çağrı kaydı istatistikleri ve yönetim raporlaması için ACD durum mesajlarını sağlar. Arayan bir anons duyar ve sonra arama uygun bir müşteri temsilcisine yönlendirilir. Uygun bir müşteri temsilcisi bulunmuyorsa, aramalar grup içerisinde sıraya konularak boş bir müşteri temsilcisi beklenir. Sırada olan aramaların sayısı veya sırada bekleme süresi tabanında aramalar çok aşırı olursa, aramalar alternatif bir aboneye yönlendirilebilir.

 
 
 
Ericsson Lg iPECS eMG80 IP Telefon Santralinin Dikkat Çeken Bazı Özellikleri
 
 
Entegre Çok Seviyeli Gelişmiş IVR ve Robot Operatör Sistemi / Sesli Posta Kutusu     (Telesekreter)
 
IP Telefonlar, Sayısal ve Analog Telefonlar bağlanabilir     (Hiybrid Yapı)
 
IP/TDM DECT Baz İstasyonu Bağlanabilir     (Telefon Sisteminiz Kablosuz Telefon Santrali Olarak Çalışır)
 
iPECS UCS Tümleşik Haberleşme Çözümü/ Mobil/ Gezgin Abone     (Cep Telefonu, Tablet yada Notebook/PC ile internet üzerinden dahili görüşmeler yapabilirsiniz)
 
E-mail ile uyarılar verebilir     (Telesekretere bırakılan mesajlar belirlenen mail adresine ses dosyası ve arayan kişi bilgileri ile beraber yollanır)
 
Mobil Abone Özelliği     (Hem cep telefonunuz hem de dahili telefonunuz aynı anda çalar, hangisini açarsanız diğeri susar)
 
Mobil Telefondan Uzaktan Kontrol     (Dünyanın neresinde olursanız olun akıllı cep telefonunuz ofisinizin bir dahilisi olsun)
 
Sip Dahili Hat / Sip Trunk / IP Dış Hat  
 
Şubeler Arası Ücretsiz Görüşme
 
Görüntülü Görüşme 
 
Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD) -  Basit Çağrı Merkezi uygulamaları yapılabilir     (Dinamik Sıra Söyleme, Login/Logout, Super Visor Kullanıcıya Sufle verebilir vb.)
 
Basit Ses Kayıt Özelliği     (Yapılan görüşmeler belirlenen bir mail hesabına ses dosyası olarak yollanır)
 
Profesyonel Ses Kayıt ve Çağrı Raporlama Yazılımı     (Opsiyonel)
 
Konferans Donanımı     (Üç Ayrı Konferans Odası ve her odada 13 Katılımcı Desteği 
 
Enerji tasarrufludur.
 
Arayan numarayı analiz edip bu numaraya göre çağrı dağıtımı yapabilir.
 
3. Party Uygulamalar ve Cihazlar ile Uyumlu Çalışabilme
 

ERİCSSON LG İpecs IP Telefon Santrali, IPECS eMG80 IP Telefon Santrali, ipecs Santral, İpecs MG Hibrit IP Telefon Santrali, ip Santral Sistemleri Fiyat
Telefon Santrali Ankara, LG Ericsson Santral Fiyatları, Ankara Santral Servisi, Telefon Santrali Satış, Telefon Santrali Fiyatı, Telefon Santral Servisi


ANKARA KAREL SERVİSİ, KAREL SANTRAL, KAREL TELEFON SANTRALİ, KAREL SANTRAL FİYATI, kAREL ANKARA, KAREL IP SANTRAL
 
                                                Mobil Uyumlu ip Santral Çözümleri
 
 
Ericsson LG iPECS ip Telefon Santral Sistemleri Ankara Yetkili Satış ve Teknik Servisi - ipecs eMG80 iP Santral Satış ve Tamir Servisi Ankara, ip Santral Çözümleri