Ericsson LG iPECS Cloud Bulut Telefon Santrali

Kurumsal İletişiminin Geleceğini Kucaklayın: iPECS Cloud, bulut ortamına uygun klasik PABX özelliklerini koruyan sınıfının en iyisi buluttan kiralama çözümüdür. iPECS Cloud, Ericsson-LG’nin kanıtlanmış öncü kurumsal iletişim teknolojisi üzerine çeviklik, esneklik ve işlevsellik sağlar. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, ekibinizin her yerden çalışmasını sağlayan ölçeklenebilir bulut çözümümüzle sistemlerinizi geleceğe hazırlayın.

 

                                                                            

                     

 

 

iPECS Bulut
 

Kurumsal iletişiminin evrimi

Kurumsal iletişiminin geleceğini kucaklayın

iPECS Cloud, bulut ortamına uygun sınıfının en iyi UCaaS çözümüdür. iPECS Cloud, Ericsson-LG Enterprise'ın kanıtlanmış öncü kurumsal iletişim teknolojisi üzerine çeviklik, esneklik ve basitlik sağlar. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, ekibinizin her yerden çalışmasını sağlayan ölçeklenebilir bulut çözümümüzle sistemlerinizi geleceğe hazırlayın.

 

                                                                

 

 

Bir Bakışta iPECS Bulut

- Maksimum 300K bağlantı noktası ve 100K çoklu firma desteklenir
- Çok katmanlı yönetim arayüzü ile kolay kullanım ve bakım
- Coğrafi yedeklilik, Yerel hayatta kalma
- Güçlü telefon özellikleri
- VMWare ve KVM desteklenir
- Otomatik tedarik ve kaynak yönetimi
- 3. parti faturalandırma hizmeti entegrasyonu için faturalandırma ağ geçidi
- UC çözümü, Sesli konferans köprüsü, WebFAX
- Otomatik karşılma, Sesli posta, Çağrı kaydı
- Otomatik arama engelleme hizmeti
- Çoklu kanal iletişim merkezi çözümü (iPECS CCC)

 

iPECS Bulut Avantajları

 

                                                                   

 

 

Ödün Vermeden Maliyetlerden Tasarruf Edin

iPECS Cloud, kurumsal iletişimde kaynak kullanımınız konusunda sizi karmaşıklıktan ve endişelerden kurtarır. Bakımı veya değiştirilmesi gereken eski bir donanım yok. Sadece güncelliğini koruyan sorunsuz bir bulut iletişim sistemi. İşletmeniz büyüdükçe, iletişim çözümünüzün kapasitesini, özelliklerini ve uygulamalarını iş gereksinimleriniz için optimize edilmiş ve özelleştirilmiş hale getirebilirsiniz. İletişiminizin basit ve geleceğe hazır olmasını sağlayarak, temel işinize para ve zamandan tasarruf ederek odaklanabilirsiniz.

 

Esnek Dağıtım Yapı Senaryosu

İşletmelerin farklı iletişim ortamları ve ihtiyaçları vardır. iPECS Cloud, herkese açık, özel veya karma bulut gibi çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Ağ dönüşümünüz için en uygun olanı dağıtın. İster maliyetleri düşürmek ister performansı artırmak için hareket ediyor olun, yeni bir buluta geçiş, gelişmiş hız, güvenilirlik ve güvenlikten yararlanmak anlamına gelir. Genişlemeyi planlıyorsanız, iPECS Cloud sizinle birlikte genişleyecektir. Her büyüklükteki işletmeye yarar sağlayan bir çözümle her boyuta uygun ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarın.

 

                                                                   

 

 

Her Yerde Birlikte Çalışın

iPECS, IP PBX, UC uygulaması, Ses, Video ve yönetim araçları gibi kanıtlanmış bir iş iletişimi portföyü sunar. Artık Cloud’ da bile, Sıcak Masa, Mobil Abone, Gurup Sıra, Çoklu paylaşımlı numaralandırma vb. gibi tüm telefon özelliklerinin keyfini yerinde olduğu gibi çıkarabilirsiniz. 'iPECS UCE', hepsi bir arada UC çözümü gibi işbirliği uygulamalarıyla, çoklu cihazlarla gerçek zamanlı olarak iş arkadaşlarınız arasında kolayca işbirliği yapabilir ve sunumlar ve dosya paylaşımı için FHD video konferansı düzenleyebilirsiniz. Birlikte çalışmayı kolaylaştıran bulut işbirliği araçlarıyla ekibinizi güçlendirin.

Müşteri Deneyiminizi Geliştirin

Ofis dışındayken önemli bir iş görüşmesini kaçırmış olabilirsiniz. İş iletişiminizde sürekliliğe sahip olmak müşteri memnuniyetiniz için çok önemlidir. iPECS Bulut İletişim Merkezi (iPECS CCC) ile tüm müşteri destek kanallarını açarak müşteri memnuniyetini garanti edecek geliştirilmiş müşteri hizmetlerini kolayca görebilirsiniz. Her yerde bulunan çok kanallı iletişimi desteklemek ve müşterileri yakınlaştırmak için ofisleri ve kişileri sorunsuz bir şekilde birbirine bağlar.

Güçlü Yönetim Aracı

iPECS Cloud, zaman ve işletme giderlerini azaltmak için çok katmanlı bir yönetim aracı içerir. Web tabanlı yönetim GUI tüm kaynaklar için kolay ve sezgisel bir yönetim aracıdır. Arka Plan portalı, iş ortaklarının faturalandırma ağ geçidi yönetimi ile iPECS Cloud iş ortaklarının tüm hizmetlerin yapılandırılması ve sipariş edilmesi içindir. Müşteri BT yöneticisi ve son kullanıcı için tüm katman yönetimi için ön plan portalı kullanılır. Öğrenmesi kolay, sezgisel arayüzü sayesinde her cihazda aynı görünen ve aynı şekilde davranan ekibinizi hızlı bir şekilde eğitin.

Cihazlarınızı Kendiniz Yönetin ve Yapılandırın

Günümüzün karmaşık kurumsal iş çözümleri ve sınırlı BT kaynakları ile, tüm son kullanıcıların değişiklik taleplerini yönetmek zor olabilir. BT yöneticileri düzenleme erişimini özelliklere göre bölebilir ve daha esnek ve özelleştirilebilir bir iş ortamı için uygun son kullanıcılara atayabilir. Son kullanıcılar, nerede olurlarsa olsunlar, web tarayıcısı aracılığıyla kendi yapılandırmalarını yöneterek hem BT personelinizin hem de son kullanıcının verimliliğini artırabilir.

Telefonla İlgili Temel Bilgiler

• Hunt / Pick-Up / Çağrı Grubu
• Sesli Posta
• Çoklu / Tek / Paylaşım Numarası
• Mobil Abone
• Sıcak Masa
• Uzak Ofis

Güvenlik

• IPKTS Protokolü
• Dahili Abone / Medya /Harici Abone SBC
• Yedeklilik ve Bölgesel Yedeklilik
• Veri şifreleme
• Güçlü Kimlik Doğrulama
• Çağrı Sahtekarlığı Koruması

İş Uygulamaları

                                                              

 

• Çağrı Merkezi
• ACD Raporu
• Otomatik Karşılama
• Çağrı Kayıdı
• Web FAKS
• Sesli Konferans Köprüsü
• Web Konferansı
• Analitik

 

                                                                        

 

Bulut Profesyonel Hizmetleri

Ericsson-LG Enterprise’ın ‘Bulut Profesyonel Hizmetleri’, ilk platform tasarımı ve kurulumundan kapsamlı desteğe kadar iPECS Cloud Solution yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Özel ekipten profesyonel hizmetler

iPECS Cloud Profesyonel Hizmetler, destek kaynaklarının tahsisi konusunda esneklik sağlar. Olay yönetimi ve sorun çözme desteği sağlayan uzaktan ya da yerinde Ericsson-LG Enterprise destek mühendislerinden oluşan (belirlenmiş değil) özel bir ekip.

Daha az sorunla platformunuzu daha hızlı çevrimiçi hale getirin

'Bulut Profesyonel Hizmetleri' ile yeni çıkan yazılıma anında erişebilirsiniz. Bu erişim sayesinde, iş iletişimlerinizin verimliliğini hızlandırmak için kolayca yeni ve geliştirilmiş işlevler ve özellikler elde edebilirsiniz.

Sorunlara karşı maliyet ve çözüm süresini azaltın

Müşteriler, özel bir bulut profesyonel ekibi aracılığıyla hızlı tedarik ve acil durum kurtarma hizmetleri alabilirler. Müşterilerin çeşitli sorun durumlarına daha hızlı yanıt vermelerini ve BT kaynaklarını verimli kullanmalarını sağlar.

Personelin ana faaliyet alanınıza odaklanmasını sağlayın

Ericsson-LG Enterprise, hızla değişen iş ortamına ayak uydurabilmeniz için türünün en iyisi 'Bulut Profesyonel Hizmeti' sunar. Yapmanız gereken tek şey, minimum BT kaynağını korurken temel yetkinliklerinize odaklanmaktır.

Temel Hizmetler

 

                                                                   

 

iPECS Cloud için tek noktadan profesyonel hizmet

- Platform danışmanlığı
- Tasarım ve Kurulum
- Güncelleme ve Değiştirme
- İsteğe bağlı eğitim
- Düzenli teknik eğitim
- IR Desteği
- Platform sürümü yükseltme
- Acil durum kurtarma desteği

 

Terminaller

IP Telefon

                                                                              

Giriş seviyesinden profesyonel iş telefonlarına kadar çok çeşitli sistem IP telefonlarının keyfini çıkarın. 1000i serisi ve LIP-9000 serisi, kullanıcıların iş ihtiyaçlarına en uygun şekilde tasarlanmış şık telefonlardır.

 

Uygulamalar

iPECS Bulut İşbirliği

iPECS UCE

                                                                                                                         

Yerindelik, anlık mesajlaşma, ses, video ve konferans özelliklerini birleştirerek üretkenliği artıran güçlü bir multimedya işbirliği uygulaması. iPECS UCE, işyerinizde masaüstü, tablet ve akıllı telefon da dahil olmak üzere çeşitli cihazlardan yararlanarak her yerde yaygın bir çalışma ortamı oluşturur.

 

iPECS Bulut İletişim Merkezi ve iPECS Yönetim Araçları

 

                                                                                                                               

 

iPECS CCC

Bulut ve web tabanlı müşteri deneyimi teknolojisi olan iPECS Cloud Çağrı Merkezi, çok kanallı iletişim merkezi çözümüdür. Müşterileriniz, seçtikleri şekilde hemen, doğru bir şekilde yanıt vermenizi ister ve ayrıntılarını hazır bulundurmanızı bekler.

                                                                                        

iPECS eNMS

Tüm kritik ağ operatörleri için ağ verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş operasyon yönetimi aracı

                                                                

iPECS eCSM

Toplam giriş ve çıkış aramaları ve cevapsız bilgiler elde edin, dahili telefon kullanımını optimize etmek için arama süreleri alın

                          

Ödün Vermeden Maliyetlerden Tasarruf Edin: iPECS Cloud, kurumsal iletişimde kaynak kullanımınız konusunda sizi karmaşıklıktan ve endişelerden kurtarır. Artık modası geçmiş kullanım ömrünü doldurmuş eski donanım kullanımına son. Sadece güncelliğini koruyan sorunsuz bir bulut iletişim sistemi. İşletmeniz büyüdükçe, iletişim çözümünüzün kapasitesini ve özelliklerini ve uygulamalarını iş gereksinimleriniz için optimize edilmiş ve özelleştirilmiş şekilde kolayca genişletebilirsiniz. İletişiminizin basit ve geleceği bugünden yakalamasını sağlayarak, esas işinize para ve zamandan tasarruf ederek odaklanabilirsiniz.

 

Esnek Dağıtık Yapı Senaryosu: Kurumların farklı iletişim ihtiyaçları vardır. iPECS Cloud, özel veya karma bulut gibi çeşitli ortamlarda kullanılabilir. İster maliyetleri düşürmek ister performansı artırmak için hareket ediyor olun, yeni bir buluta geçiş, gelişmiş hız, güvenilirlik ve güvenlikten yararlanmak anlamına gelir. Büyümeyi planlıyorsanız, iPECS Cloud sizinle birlikte büyüyecektir.

Ericsson-LG iPECS Cloud çözümüyle ürün ve servis hizmetlerini kiralayarak kullanabilirsiniz.